Author: l***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is so pretty and the material is great, also the zipper works fine
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £2.75
Original Price: £2.88
one-size
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Western |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 7.1 in |
| Length | 11 in |
| Width | 2 in |
| SKU | sb2406296771378090 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: l***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is so pretty and the material is great, also the zipper works fine
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and large storage space
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter got this to make a gift pack for a friend. It's soft and larger than I was expecting so she can get some nice bits to fit in.
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it stunning colour
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)